

Quantity
Price
Total price
1
$0.3150
$0.3150
10
$0.2610
$2.6100
25
$0.2340
$5.8500
100
$0.1710
$17.1000
250
$0.1620
$40.5000
500
$0.1350
$67.5000
1000
$0.0990
$99.0000
3000
$0.0900
$270.0000
6000
$0.0810
$486.0000
15000
$0.0810
$1,215.0000
30000
$0.0720
$2,160.0000
75000
$0.0720
$5,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Diotec Semiconductor |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | LED Driver |
| Supplier Device Package | DO-214AA (SMB) |
| Power - Max | 1W |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 90V |
| Regulator Current (Max) | 23mA |
| Voltage - Limiting (Max) | 3V |