
Quantity
Price
Total price
1
$0.2250
$0.2250
10
$0.1530
$1.5300
100
$0.0720
$7.2000
500
$0.0630
$31.5000
1000
$0.0450
$45.0000
2000
$0.0360
$72.0000
5000
$0.0360
$180.0000
10000
$0.0270
$270.0000
30000
$0.0270
$810.0000
50000
$0.0270
$1,350.0000
100000
$0.0270
$2,700.0000
250000
$0.0180
$4,500.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Tolerance | ±2% |
| Package / Case | SC-90, SOD-323F |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 13 V |
| Impedance (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| Supplier Device Package | SOD-323F |
| Power - Max | 200 mW |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 10 mA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 90 nA @ 8 V |