

Quantity
Price
Total price
1
$2.9340
$2.9340
10
$2.5200
$25.2000
25
$2.4660
$61.6500
50
$2.4030
$120.1500
100
$1.9890
$198.9000
250
$1.8720
$468.0000
500
$1.7550
$877.5000
1000
$1.6740
$1,674.0000
5000
$1.4490
$7,245.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Qualcomm® RF Front-End (RFFE) filter products |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.92GHz ~ 1.98GHz / 2.11GHz ~ 2.17GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 43.00dB / 48.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 37.00dB / 43.00dB |