

Quantity
Price
Total price
1
$10.0350
$10.0350
10
$9.0720
$90.7200
25
$8.6490
$216.2250
100
$7.5060
$750.6000
250
$7.1730
$1,793.2500
500
$6.5340
$3,267.0000
1000
$5.6970
$5,697.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 5m |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Applications | 3G, 4G, GSM |
| Gain | 3dBi, 3dBi |
| Termination | SMA Male |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Module |
| Height (Max) | 0.343" (8.70mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 892MHz, 1.94GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |