

Quantity
Price
Total price
1
$23.1570
$23.1570
10
$21.3570
$213.5700
25
$20.3940
$509.8500
100
$18.2340
$1,823.4000
250
$17.3970
$4,349.2500
500
$16.5600
$8,280.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Suzhou Maswell Communication Technology Co. Ltd |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 1m |
| Mounting Type | Magnetic |
| Frequency Range | 600MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 6GHz |
| Applications | 4G, 5G, Wi-Fi |
| Gain | 6dBi |
| Termination | SMA |
| Ingress Protection | IP65 |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Dome |
| Height (Max) | 2.795" (71.00mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 780MHz, 3.86GHz |
| RF Family/Standard | Cellular, WiFi |