

Quantity
Price
Total price
5
$101.5200
$507.6000
10
$96.7140
$967.1400
25
$94.6620
$2,366.5500
100
$89.8560
$8,985.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Laird - Performance Materials |
| Series | CoolZorb |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 18.000" (457.20mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbers |
| Width | 18.000" (457.20mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 175°C |
| Thickness - Overall | 0.031" (0.80mm) |