
Quantity
Price
Total price
1
$1.4130
$1.4130
10
$1.2420
$12.4200
50
$1.0980
$54.9000
100
$0.9000
$90.0000
500
$0.7650
$382.5000
1000
$0.6570
$657.0000
3000
$0.5850
$1,755.0000
10000
$0.5220
$5,220.0000
25000
$0.4950
$12,375.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | FTS |
| Series | 8NE |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Current - Supply (Max) | 10mA |
| Height - Seated (Max) | 0.032" (0.81mm) |
| Frequency | 20 MHz |
| Base Resonator | Crystal |