

Quantity
Price
Total price
1
$10.4310
$10.4310
10
$9.4230
$94.2300
25
$8.9820
$224.5500
80
$7.8030
$624.2400
240
$7.4520
$1,788.4800
480
$6.7950
$3,261.6000
960
$5.9130
$5,676.4800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Intersil (Renesas Electronics Corporation) |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 44-LQFP |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | PCM, Filter |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75V ~ 5.25V |
| Voltage - Supply, Digital | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of ADCs / DACs | 4 / 4 |
| Sigma Delta | No |
| Supplier Device Package | 44-TQFP (10x10) |