
Quantity
Price
Total price
1
$0.5760
$0.5760
10
$0.5580
$5.5800
25
$0.3780
$9.4500
50
$0.3330
$16.6500
100
$0.3060
$30.6000
250
$0.2790
$69.7500
500
$0.2700
$135.0000
1000
$0.1980
$198.0000
4000
$0.1980
$792.0000
8000
$0.1710
$1,368.0000
12000
$0.1620
$1,944.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Johanson Technology |
| Series | 3700 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency Range | 3.4GHz ~ 4GHz |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 100Ohm |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Phase Difference | 180° ±20° |