

Quantity
Price
Total price
1
$128.2500
$128.2500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | 3100 |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Current Rating - AC | 3A (240V), 7A (30V) |
| Current Rating - DC | 7A (30V) |
| Switching Cycles | 5K |