

Quantity
Price
Total price
1
$76.7070
$76.7070
10
$72.3240
$723.2400
50
$63.2790
$3,163.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jones Tech |
| Series | - |
| Package | Sheet |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Conductive Elastomer |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Gasket |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Thickness - Overall | 0.035" (0.90mm) |