
Quantity
Price
Total price
1
$2.6190
$2.6190
10
$2.3490
$23.4900
25
$2.2230
$55.5750
100
$1.9260
$192.6000
250
$1.8270
$456.7500
500
$1.6380
$819.0000
1000
$1.3860
$1,386.0000
2500
$1.3140
$3,285.0000
5000
$1.2600
$6,300.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Cable - 200mm |
| Mounting Type | Adhesive |
| Frequency Range | 3GHz ~ 8.5GHz |
| Applications | UWB |
| Termination | MHF4L |
| Number of Bands | 2 |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Height (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 4.05GHz, 7.2GHz |
| RF Family/Standard | Ultra Wide Band |
| Power - Max | 10 W |