
Quantity
Price
Total price
1
$0.7290
$0.7290
10
$0.6480
$6.4800
50
$0.6030
$30.1500
100
$0.5310
$53.1000
500
$0.5040
$252.0000
1000
$0.4230
$423.0000
3000
$0.4050
$1,215.0000
5000
$0.3960
$1,980.0000
10000
$0.3780
$3,780.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Geyer Electronic America, Inc. |
| Series | KX-5T |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 8pF |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Frequency | 50 MHz |