

Quantity
Price
Total price
1
$46.2150
$46.2150
18
$43.1190
$776.1420
36
$41.3100
$1,487.1600
108
$37.4310
$4,042.5480
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3M |
| Series | 1181 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Copper Foil |
| Length | 54.000' (16.50m) |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |