

Quantity
Price
Total price
1
$1.0800
$1.0800
10
$1.0170
$10.1700
50
$0.8910
$44.5500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jones Tech |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Silicone Elastomer |
| Length | 39.370" (1.00m) |
| Shape | O-Shape |
| Type | Water-Proof Extruded Gasket |
| Width | 0.080" (2.03mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Thickness - Overall | 0.080" (2.03mm) |