

Quantity
Price
Total price
1
$107.6760
$107.6760
10
$101.5200
$1,015.2000
50
$88.8300
$4,441.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jones Tech |
| Series | - |
| Package | Sheet |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Conductive Elastomer |
| Length | 5.512" (140.00mm) |
| Shape | Sheet |
| Type | Gasket |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Thickness - Overall | 0.078" (1.98mm) |