

Quantity
Price
Total price
1
$20.8440
$20.8440
10
$19.6560
$196.5600
50
$17.1990
$859.9500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Jones Tech |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Conductive Elastomer |
| Length | 39.370" (1.00m) |
| Shape | O-Shape |
| Type | Extruded Shielding Gasket |
| Width | 0.103" (2.62mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Thickness - Overall | 0.039" (1.00mm) |